Conversation Between bazarov and johann cruyff

74 Visitor Messages

Page 1 of 8 123456 ... LastLast
  1. Ma gledao sam i jedno i drugo Baš mi je bilo žao Arsenala, rezultat je totalno neobjektivan, a ovaj mali je čuuuudo! Evo baš čitam da nema Inieste do kraja sezone zbog neke tetive, ali ne bi trbalo smetati, ovo je sad zapravo 3+1 zbog gledanja međusobnog omjera a ne gol razlike. Sad još nakantaju Inter i proklinju Sevillu i Kup A dobro, ne mogu baš uvijek sve osvojiti.
    Ljubo? Gledao sam sve te mečeve, igrao je fantastično. Može on još, samo da je opušten i u treningu; ima i ruku i snagu i iskustvo, ako mu se i dan poklopi može sve dobiti. Sad opet zemlja i Rogerova obrana Rolland Garrosa. osjećam The Grand Slam! Napokon!!
  2. Ej, Ivane!

    Sa velikim zakašnjenjem, hvala, želim i tebi i tvojima sve najbolje. U gužvi sam ovih dana, nedavno se preselio, pa počeli i ispiti, a uz sve to treba još pratiti i FC Messija, ups, Barcelonu Nego, jesi ga vidio protiv Arsenala? Uh! I to, treba priznati, nije ni toliko dobro igrao koliko je bio na pravom mjestu u pravo vrijeme barem za 2 od 4 gola, ali ipak... Vjerujem da će i Classico biti dobar, bitno da je Iniesta tu, valjda će dotad biti u formi. Ne znam koliko ti pratiš tenis, ja nisam ništa pogledao od Australian Opena, znam samo da je Ljubičić (inače Banjalučanin kao i ja) osvojio Indian Wells E tu je neko mogao osvojiti na kladionici...

    Pozdrav, čujemo se.
  3. Denise, Sretan Uskrs tebi i tvojima sa danom zakašnjenja! Nadam se da si spreman za subotnji spektakl
  4. Ej!


    Hvala, i tebi i tvojima najbolje, puno sreće i francuske salate!

    P.S. Nemam soprt klub, ali gledam preko interneta Lani je na Božić bilo Lakersi vs Celticsi, išao sam spavati u 6 ujutro
  5. Ej, prijatelju, samo da ti poželim čestit Božić, i sve najbolje tebi i tvojoj porodici!

    P.S. večeras Cleveland Cavaliers - L.A. Lakers u 23h na Sportklubu, ako imaš
  6. Ej stari!

    Ma ne zalazim ni ja baš više previše, sve sam već raspravio...Ma gledao sam, naravno! Federer mi izgleda kao da nema volje osim za GS, i u Baselu, i u Parizu a na kraju i u Londonu. Ne znam, teško mi je vjerpvati da u meču koji igra 100% može izgubiti od nekoga, jer i Murray i Nadal (ni set nije osvojio - nakon RG-a je iz Top 10 dobio samo Tsongu) su u očitom padu, a Del Potro još nije toliko dobar, mada mi se jako sviđa. Mogao bi i Čilić nešto, Ameriku je igrao stvarno fantastično.

    P.S. Šta reći? Super, ali da je CR7 zabio ono na početku, mislim da bi bilo puno drukčije. Sad ćemo vidjeti - Pepe gotov do kraja sezone, Kaka van forme, neugodni Lyon u LP a Barci slabašni Stuttgart Moglo bi opet biti jako veselo na kraju sezone.
  7. Ej, prijatelju!

    Nismo se odavno čuli, odavno ja nisam pohodio ovaj forum, ali evo, samo da kratko prokomentarišem, pogađaš već šta - jesi gledao Masters? Ukupni dojam je - Federer i Nadal kao da su već potrošeni, što je posebno čudno za špansku hiperaktivnu životinjicu. Realno, Davydenko i nije igrao nešto posebno, ništa što bilo koji od ove dvojice ne bi razvalio s lakoćom da su oni stari. Ali... Možda Federer nije u formi, a Nadal u procesu oporavka, možda sve to bude bolje u Australiji, ali iskreno, kao da nastupa vrijeme Del Potra. Znam da je izgubio, ali ostavio je najbolji dojam na mene, kao da se značajno unaprijedi za svaki novi turnir...

    P.S. Barca 1-0
  8. Ma bio sam na dugom godišnjem, od kraja ispitnih rokova pa do nedavno, pa dok nađem vremena doći ovdje - puno vremena prođe, zaista.

    Imaš tenis na internetu, baš sam sinoć gledao kraj Nadala i cijelog Federera i Đokovića i zaključak je zasluženo finale za obojicu ali Federer lakoćom osvaja, vjerojatno u 3, možda u 4. Probaj naći highlight Federera od sinoć, moraš vidjeti poen kojim je dobio 3 vezane meč lopte. Strašno!

    Ja sam ti u strci, napisao sam završni i baš ga sutra branim pa ponavljanje, nogometi, malo izlasci i potraga za adekvatnom obućom i odjećom zbog ljetnog proširenja u struku - već se vidim kao klauna

    Kakve piramide, pa ti si bar pametan momak

    P.S. Ne želim BiH u dodatnim kvalifikacijama

    Uživaj, pozdrav.
  9. Ivane, prijatelju!

    Živ sam, samo u zadnje vrijeme jako slabo navraćam ovamo. Jesam nekidan skoknuo na ovaj tvoj profil, vidim, nisi bio aktivan od jula, hajde rekoh da te ne ometam u poslu, kakav god da je

    Pretpostavljam da misliš na Federera? Ma ne gledam, ovdje u Sarajevu naš kablovski operater nema Eurosport pa nemam gdje gledati... Pratim koliko stignem na netu, vidim da igra polufinale s Đokovićem, ali pošto nemam pojma kako je koji igrao, ne mogu reći da imam ikakvu prognozu...

    Šta ima kod tebe? Faks? Žene? Ja evo ispunjavam ovih par dana do početka nastave, uglavnom se svodi na jelo, spavanje, nešto malo čitanja i to ti je to... I djevojka, dakako, da nema nje vjerovatno ne bih ni izlazio, još čekam ovu neku raju da dođu ovamo. Danas sam malo išao do Visokog. Nigdje piramida.

    Čujemo se, živio.
  10. EJ!!!!! Denise, jesi živ? Gledaš pohod velikog na Olimp?
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 74
Page 1 of 8 123456 ... LastLast