Conversation Between ksotikoula and maraki16

13 Visitor Messages

Page 1 of 2 12 LastLast
  1. καλο πασχα ξωτικούλα!!!
  2. haha. well, actually, i haven't read it. and to be honest with you, do not intend to read it. because of the plot. i am afraid of reading this book, i have the feeling that it will make me feel so much melancholy. it is just that i try to avoid reading books with certain themes, like war etc. they have told me it is a nice book, but i do not think i will ever be 'ready' to read it. too bad for my psyche
  3. Maraki what did I hear? You don't like wuthering heights? Tell me you don't find Jane Eyre boring at least.
  4. And I am not going to change it. I am a person of habit.
  5. haha, and someone hasn't!
  6. Someone changed her avatar! Very cute!
  7. Γεια σου Μαράκι! Δεν ξερω αν μπορώ να σου απαντήσω στην ερώτηση που μου έκανες μέσα από το κανάλι μου (αν μπορώ δηλαδή να γραψω μήνυμα από εμένα) αλλά είπα να μην ρισκάρω. Ναι είμαι απο Γιάννενα και στ' αλήθεια (όχι για να το παινευτώ) είναι πολύ όμορφη πόλη. Να κανονίσεις σίγουρα να έρθεις και ειδοποίησέ με να παμε και για κανα καφέ ή να σε ξεναγήσω. Είμαι ψυχολόγος (ακούγεται εντυπωσιακό {θετικά ή αρνητικά} ξέρω, αλλά αυτό είναι το επάγγελμά μου). Χαίρομαι που σου αρέσει το προφίλ μου. Δεν ξέρω για το μελαγχολικό μέρος... Είναι αλήθεια ότι κάποιοι βρίσκουν μελαγχολικά και τα αγαπημένα μου βιβλία, αλλά πιστεύω ότι και οι χαρές και οι λύπες είναι μέσα στη ζωή και η δική μου (όπως λίγο πολύ όλων) δεν έμοιαζε πάντα με πανηγύρι. Η λογική αυτή προσωπικά με βοηθά να αντιμετωπίζω τις δυσκολίες πιο αντικειμενικά από μια άκρατα αισιόδοξη θεώρηση, αλλά αντιλαμβάνομαι ότι υπάρχουν και άνθρωποι που προτιμούν να βλέπουν την πιο όμορφη πλευρά των πραγμάτων .
  8. καλημερα! απο ιωαννινα εισαι ε? δεν εχω παει ποτε, μου εχουν πει οτι ειναι πολυ ωραια πολη. με τι ασχολεισαι αν επιτρεπεται? καλα, θα στο ξαναπω δεν αντεχω, το προφιλ σου ειναι καταπληκτικο!!!!!!!!!!!!!!!! με πεθαινει αυτος ο ουρανος με το φεγγαρι και τα αστερια!!!!!!!!!!!!- αν και με μελαγχολει κομματακι να σου πω την αμαρτια μου
  9. Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για το προφίλ μου! Ευτυχώς το είχα ψιλοέτοιμο από το youtube. Αν σε ενδιαφέρει η Jane Eyre ή η Villette γραψε εκεί ksotikoula και θα με βρεις μαζί με τα βίντεο μου.
  10. εχεις φτιαξει φοβερο προφιλ! τελειο! σκοτεινο και ρομαντικο!
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 13
Page 1 of 2 12 LastLast